• алмазное сверление днепропетровск
  • алмазная резка днепропетровск
  • алмазное сверление Днепропетровск
  • стена плача
  • стена плача передать записки
  • BodyTime
  • силовые тренажеры
  • тренажер для растяжки
  • атлетическая скамья
  • силовой тренажер
  • фитнес станция
  • эспандер
  • настенный турник
  • потолочный турник
  • Magyar Science on Stage 2016, Díjazottak listája

    A zsűri két kategóriában adott ki díjakat:
    • Részvétel a 2017. évi nemzetközi Science on Stage Fesztiválon projekttel
    • Részvétel a 2017. évi nemzetközi Science on Stage Fesztiválon projekt nélkül

    Ezeken a túlmenően a Zsűri eldöntötte, hogy a támogató intézmények által felajánlott különdíjakat kik kapják.

    A Zsűrinek a nemzetközi fesztivál programbizottsága felé javaslatot kellett tenni, hogy a bejutott magyar projektek közül melyeket javasol műhely, ill. színpadi előadás keretében történő bemutatásra. Ezeket az alábbi táblázat “Egyéb” rovatában jelezzük. A nemzetközi zsűri az egyes országok zsűrijeitől jövő javaslatok alapján – és a benyújttt pályázatok értékelése alapján – választja majd ki azokat, akik ténylegesen is bemutathatják műhely- ill. színpadi előadás keretében a projektjeiket.

    Projekttel vehetnek részt a 2017. évi Science on Stage Fesztiválon

    Nevek Projekt címe Intézmény
    (iskola, város)
    Egyéb
    Dobóné Tarai Éva dr. Kémiai reakciók hidrogélekben Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
    Róka András Időutazásod története (Az “életerő” trükkjei) ELTE TTK Kémiai Intézet, Budapest színpad
    Budayné dr. Kálóczi Ildikó,
    Gőz József
    Sztereo-világ Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen műhely
    Orbán Sándor A Komplex3+T módszer avagy a kognitív, affektív és szomatikus képességek párhuzamos fejlesztésének hatása a tanulási képességekre és ennek hasznosulása a tehetségazonosításban Budapest Műszaki Szakképzési Centrum Neumann János Számítástechnikai
    Szakközépiskolája
    Piláth Károly dr. Ultrahangos kísérletek ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest műhely
    Tóth Szilvia
    Balázs Erika
    Természetesen tiszta – Natural Clear Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda műhely
    Magyar Csabáné
    Frankel Beatrix
    Húsvéti kísérletek Eötvös József Gimnázium és Kollégium, Tata
    Balogh Tamás dr.
    Mikulán Attila
    MedveMatek tehetséggondozó program, logikai
    akadálypálya
    Debreceni Egyetem színpad
    Beszeda Imre
    Sarka Lajos
    „Csináld magad!” – látványos kísérletek
    egyszerűen összerakható eszközökkel
    Nyíregyházi Egyetem színpad
    Vecsei Ákos REBOTKIT Élményműhely, Pécs
    Vizi Tibor INQUIRE A Debreceni Szakképzési Centrum Brassai Sámuel Gimnáziuma és Műszaki
    Szakközépiskolája
    Tóth István Kalandozás a természettudomány birdalmában c.
    vetékedő
    Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola
    Koncz Gábor
    Dr. Jámbrik Katalin
    Varázsvár – Élménypedagógia és felfedeztető
    oktatás óvodától egyetemig
    Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium színpad
    Fraller Csaba Kozmosz a színpadon (Cosmos on Stage) Hévízi Bibó Gimnázium
    Lázár Katalin
    Derecichei Eszter
    Az élelmiszeripar “segédmunkásai” Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
    Arató Ferenc dr.
    Auth Andrea
    Lapot kérünk / MathterMinds Pécsi Tudományegyetem műhely
    Borbély Venczel dr. A fény hullámtermészete Ferences Gimnázium, Szentendre
    Csatári László
    Kozsup István
    Arduinóval a természettudományba! Szent József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Debrecen színpad
    Farkas Zsuzsanna dr.
    Kiss Eszter
    Pocket experiments SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar, Szeged műhely
    Szakács Erzsébet Tanulókísérleti eszköz a drogériából Szentendrei Református Gimnázium
    Sebestyén Zoltán Megrázó kísérletek Csodák Pécsi Palotája Alapítvány műhely
    Szamper Aranka
    Vizes Marianna
    Tankockák a természettudományos órákon Hamvas Béla Gimnázium, Oroszlány
    Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium és Kollégium, Esztergom
    műhely
    Várnai László Természettudományi innováció Hat Kalap Alatt Veszprémi SZC Jendrassik-Venesz Középiskolája és Szakiskolája műhely
    Nemes-Nagy Erika Az eltűnt tudós nyomában Szegedi Szakképzési Centrum József Attila Általános Iskolája és
    Szakiskolája
    Vitkóczi Fanni Interferencia a hangok
    világában
    ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium,
    Budapest
    Jendrék Miklós Hangos kísérletek Váci Szakképzési Centrum Boronkay György Műszaki Szakközépiskolája
    és Gimnáziuma
    Kapitány János Sándor Energiatárolás kémiai úton, elektrolízis,
    galváncella
    BMSZC Wesselényi Miklós Műszaki Szakközépiskola
    Finta Zsanett A fény vizsgálata okostelefon segítségével Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
    Tóth Anna dr. Gazdálkodj okosan! Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium,
    Debrecen
    műhely
    Orosz László Környezetünk használati tárgyai egyensúlyban Demecseri Oktatási Centrum Gimnáziuma
    Bárány Zsolt Béla Mobiltechnológiával a kémiai egyenletek
    rendezéséért
    Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Debrecen műhely
    Nyerges Gyula
    Kerényi Lilla
    Harapj a Világegyetembe! TIT Budapesti Planetárium
    Csordásné Anda Éva Matematikatanítás MATANDA korongos abakusszal és a hozzá kapcsolódó módszerrel Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános
    Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Perkupa
    műhely
    Kőteleki Andrea Éva Digitális tehetséggondozó projekt és
    robotprogramozás a TISZI-ben
    Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola
    Herendi Borbála
    Tomán János
    Miért folyik az áram? Debreceni Deák Ferenc Tehetségfejlesztő Középiskolai Szakkollégium
    Képes Csilla Hozd a saját eszközöd! BGSZC Pestszentlőrinci Közgazdasági és Informatikai
    Szakközépiskolája, Budapest
    műhely
    Komáromi Annamária Hővédő Napernyő Balassi Bálint 8 évfolyamos Gimnázium, Budapest
    Márki-Zay János dr.
    Bérczi Szaniszló dr.
    Több, mint matematika nyugdíjas, Hódmezővásárhely műhely
    Zsigó Zsolt
    Hábel Ervin
    Semmiből szertárt! Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
    Kapusi János “Feeling the forest” – interaktív terepgyakorlat
    a debreceni Nagyerdő területén
    Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskolája, és Tóth
    Árpád Gimnázium
    műhely

     

    Projekt nélkül vehetnek részt a 2017. évi Science on Stage Fesztiválon

    Név Intézmény
    (iskola, város)
    Oláh Gábor Péter Patrona Hungariae Gimnázium, Budapest
    Sinkó Andrea Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium
    Kovacsics Bernadett Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium
    Balázs Katalin ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium,
    Budapest
    Berezvainé Borús Klára Patrona Hungariae Gimnázium, Budapest
    Szabó László Attila Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola
    Szeidemann Ákos dr. Eötvös József Gimnázium és Kollégium, Tata
    Nyirati László Széchenyi István Műszaki Szakközépiskola, Székesfehérvár
    Szabóné Szalkai Enikő DSzC Péchy Mihály Építőipari Szakközépiskolája, Debrecen
    Kovács Nóra Svetits Katolikus Gimnázium, Debrecen
    Kelemenné Nagy Anikó Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános
    Iskolája
    Takács Viktor Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános
    Iskolája
    Leitner Lászlóné Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda
    és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
    Szabó Ildikó Rákosmenti Bóbita Óvoda, Budapest
    Nemoda József Debreceni Egyetem Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Hajó
    utcai feladatellátási hely

    Különdíjasok

    Név Intézmény
    (iskola, város)
    Adományozó
    Kovács Nóra Svetits Katolikus Gimnázium, Debrecen AGÓRA, Debrecen
    Jaloveczki József Szent László ÁMK, Baja AGÓRA, Debrecen
    Beszeda Imre Nyíregyházi Egyetem AGÓRA, Debrecen
    Sarka Lajos Nyíregyházi Egyetem AGÓRA, Debrecen
    Fraller Csaba Hévízi Bibó Gimnázium MTA Atomki
    Balázs Katalin ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest Magyar Kémikusok Egyesülete
    Borbély Venczel dr. Ferences Gimnázium, Szentendre National Instruments Hungary kft.
    Finta Zsanett Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium National Instruments Hungary kft.
    Budayné dr. Kálóczi Ildikó Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen Debrecen Megyei Jogú Város
     Róka András dr. ELTE TTK Kémiai Intézet, Budapest Debreceni Egyetem
    Sinkó Andrea Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium ELTE TTK Kommunikáció Központ

    Vissza az oldal tetejére